Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rybice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem

Niechorze(Rybice + 13 km)

1 650 000 zł110 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Całoroczny dom blisko plaży, gm. Rewal. Jedyna taka oferta w atrakcyjnej cenie, zaledwie 100m od plaży! Na sprzedaż dom wolnostojący, całoroczny, usytuowany w niepowtarzalnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Kamień Pomorski

Kamień Pomorski(Rybice + 12 km)

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulna kawalerka po kapitalnym remoncie Kamień Pomorski, tylko 7 km od morza! Marzysz o mieszkaniu blisko Bałtyku? Szukasz gotowego lokum bez konieczności dodatkowych inwestycji? To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gryfice

Nr 2,Gryfice(Rybice + 23 km)

130 000 zł968 m² 134,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Niekładź przyległa do granicy administracyjnej miasta Gryfice. Do sprzedaży 4 działki obok siebie o pow. 968m2 każda (działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Drozdowo

Drozdowo(Rybice + 14 km)

100 000 zł10 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam Państwu grunt rolny położony zaledwie 500 m2 od Konarzewa. Działka zlokalizowana jest przed wjazdem do Drozdówka. Jest w jednym kawałku. Powierzchnia jej to cały 1 ha. Klasa tej ziemi to.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Międzywodzie(Rybice + 15 km)

875 610 zł40,63 m² 21 550,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny 50 m od plaży zarabia od pierwszego dnia! Cena: kwota netto + 23% vat (vat odzyskasz po 60 dniach po akcie pomagamy w całym procesie). - brak pcc - możliwy zakup przez.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 508 m² 69,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 1508 m2 znajdującą w miejscowości Gostyniec, powiat kamieński 6 km od morza oraz centrum miasta. Położona na terenie zurbanizowanym pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Pogorzelica

Pogorzelica(Rybice + 16 km)

5 586 000 zł5 586 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentuje Państwu działkę położoną w Pogorzelicy pomiędzy istniejącymi pensjonatami. Nieruchomość położona jest w lasku sosnowym w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Pałacowa

Trzęsacz(Rybice + 8 km)

499 000 zł43,32 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu apartament położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Trzęsacz. Budynek znajduje się zaledwie ok. 500 m od pięknej plaży. Idealna oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dziwnówek

Dziwnówek(Rybice + 8 km)

877 000 zł110 m² 7 972,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:816 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący położony w miejscowości Dziwnówek, 1900 metrów od morza. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 110 m2. Nieruchomość posadowiona na bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cerkwica(Rybice + 13 km)

133 000 zł20 500 m² 6,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość rolną w okolicy Cerkwicy około 4 km w miejscowości Paprotno. Nieruchomość rolna o powierzchni 1,70 ha w kształcie prostokąta, w ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Rybice

Rybice,zachodniopomorskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:749 m²

Dom szeregowy znajduje się w niewielkiej osadzie drogą polną okolo 4 i pół km od centrum Pobierowa (20 minut rowerem). W linii ptaka są to okolo 3km do plaży. W skład domu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Rybice

Rybice,zachodniopomorskie

55 000 zł807 m² 68,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 807 m 2 oraz domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni - parter 100 m 2 i poddasze około 80 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybice

Rybice,zachodniopomorskie

120 000 zł80 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży 1/4 domu położonego w odległości około 7 km od Pobierowa.Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie