Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Rybice - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

900 000 zł45,30 m² 19 867,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament dwupoziomowy położony w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek 200 metrów od morza. Całkowicie wykończony w dobrym standardzie. Przy domu 25 metrowy ogródek i miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł840 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dochody od pierwszego dnia na sprzedaż rentowny kompleks 7 domków nad morzem Na sprzedaż oferuję dochodowy, całoroczny kompleks 7 murowanych domków wykończonych w wysokim standardzie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

284 160 zł1 776 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Kołczewie w gminie Wolin tuż przy Parku Wolińskim trzy kilometry od morza. W sąsiedztwie dom jednorodzinny, pole golfowe , jezioro i las.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu nad morzem, który łączy w sobie wygodę, bliskość morza i klimat nadmorskich miejscowości. Oto szczegółowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł28,22 m² 17 186,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W cenie 23% vat! - Cena po odliczeniu vat: 394 309 zł! vat może odliczyć firma oraz osoba fizyczna! W naszej ofercie - apartament z balkonem w cichej części Niechorza, oddalony zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Rewal(Rybice + 9 km)

812 595 zł38,15 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego pod klucz* Apartamenty na sprzedaż w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 221 m² 148,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Wisełki. Działka budowlana o powierzchni 2221 m2 w kształcie prostokąta. Oglądanie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 241 m² 112,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1241 m , położona w miejscowości Rzęskowo, zaledwie kilka minut od Gryfic. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł29,65 m² 13 457 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność - klucze W biurze - nieurchomość ma status lokalu mieszkalnego Z księgą wieczystą - bardzo niskie koszty utrzymania oferta sprzedaży apartamentu, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 107 000 zł42 m² 26 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podana cena jest ceną brutto! (fv 23%) - Istnieje możliwość odliczenia pełnego vatu rownież przez osobę fizyczną! Cena netto po odliczeniu vat = 900 000 zł W naszej ofercie wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Rybice

Rybice,zachodniopomorskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:749 m²

Dom szeregowy znajduje się w niewielkiej osadzie drogą polną okolo 4 i pół km od centrum Pobierowa (20 minut rowerem). W linii ptaka są to okolo 3km do plaży. W skład domu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Rybice

Rybice,zachodniopomorskie

55 000 zł807 m² 68,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 807 m 2 oraz domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni - parter 100 m 2 i poddasze około 80 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybice

Rybice,zachodniopomorskie

120 000 zł80 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży 1/4 domu położonego w odległości około 7 km od Pobierowa.Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij